18:04 13 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد شرایط دو ستاره فرانسوی را زیر نظر گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از ESPN، باشگاه منچستریونایتد شرایط بوبکری سوماره و موسا دمبله را زیر نظر گرفته در صورت فراهم شدن شرایط برای خرید آنها، دست به کار شود. سوماره 20 سال دارد و پیششینه بازی در سطوح مختلف تیم ملی فرانسه را در کارنامه اش دارد، او مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی دیگر نیز قرار گرفته ولی نمایندگان یونایتد در ماه اخیر چند بار از نزدیک بازی وی را به نظاره نشسته اند.

یونایتد او را جانشین بلندمدتی برای پوگبا می بیند. خصوصیات فیزیکی و بازی سوماره شبیه به پوگباست و میتواند جانشین ستاره فرانسوی برای آینده باشد. قرارداد کنونی سوماره با لیل تا تابستان اعتبار دارد و صورتی که قراردادش تمدید نشود، می‌تواند در جنوری با تیم دیگری قرارداد امضا کند و در تابستان به صورت رایگان راه تیم جدید خود شود. قیمت این بازیکن حدود 35 تا 40 میلیون یورو برآورد می شود و لیل تلاش دارد با تمدید قرارداد وی، از فروش او سودی ببرد.

موسی دمبله مهاجم لیون نیز از گزینه‌های دیگر مدنظر یونایتد است و شیاطین سرخ چند سالی است شرایط او را مدنظر قرار داده اند. گفته می شود سولسشائر در جنوری به دنبال خرید یک مهاجم است و بازی دمبله را هم تحسین می کند. دمبله خود نیز از ایده بازگشت به بریتانیا استقبال می کند.

مرتبط:

مهاجم اینتر زیر نظر منچستریونایتد
منچستریونایتد اولین باشگاه 2000 تایی تاریخ فوتبال
رقابت دو قطب منچستر بر سر جذب هافبک 19ساله برشا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر