14:20 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار با غیبت‌های بی‌شمارش در ترکیب پاری‌سن‌جرمن، ضرر مالی هنگفتی را به تیم پایتخت فرانسه تحمیل کرده است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه «اسپورت»، نیمار غایب بزرگ پیروزی 4 – 0  تیمش در بازی لوکلاسیک برابر مارسی بود، اما این اتفاق عجیبی به شمار نمی‌رفت. در واقع هواداران این تیم به ندیدن او در ترکیب تیم شان عادت کرده اند.

با توجه به شمار بازی‌هایی که ستاره برازیلی برای این تیم پاریسی انجام نداده است، هر بازی او برای پی‌اس‌جی به نسبت مدتی که از قراردادش گذشته، بیش از یک میلیون یورو هزینه داشته است. همچنین هر گلی که او تاکنون زده است برای ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نزدیک به 1.5 میلیون یورو هزینه داشته است. ناصرالخلیفی نه تنها برای خرید نیمار 222 میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کرد، بلکه به این بازیکن برازیلی ماهانه 3.1 میلیون یورو حقوق می‌دهد و تاکنون 26 ماه به او دستمزد داده است که مجموعاً رقمی بالغ بر 80 میلیون یورو می‌شود. به این ترتیب مجموع هزینه‌ای که پاری‌سن‌جرمن برای داشتن نیمار تا این مقطع از قراردادش متحمل شده است، از 300 میلیون یورو فراتر می‌رود و این در حالی است که ورود این بازیکن برزیلی به پارک‌دوپرنس تغییر محسوسی در نوع افتخارات پاریسی‌ها به وجود نیاورد و آنها بعد از دو سال از زمان خرید نیمار همچنان در حسرت لیگ قهرمانان اروپا هستند.

از این 64 بازی او 52 مسابقه را به خاطر مصدومیت، هشت بازی را به خاطر محرومیت و چهار جلسه را به خاطر بلاتکلیفی در نهایی شدن بازگشتش به بارسلونا در ابتدای فصل از دست داد.

مرتبط:

فاز جدید جدال نیمار با پی‌اس‌جی؛ مذاکرات برای تمدید قرارداد متوقف است
آلوز: نیمار مسئولیت‌هایش را درک نمی‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر