19:00 13 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارنستو والوارده در کنفرانس خبری در موارد مختلف صحبت کرد و مدعی شد در مورد سفر گریزمن به نیویارک اطلاعی نداشته است.

به گزارش اسپوتنیک، در آغاز هفته دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به دلیل به تعویق افتادن ال کلاسیکو بازی نداشتند و بازیکنان این دو تیم دو روز مرخصی داشتند که آنتوان گریزمان و آرتورملو از این مرخصی‌ها استفاده کردند و به آمریکا و ایتالیا رفتند.

آنتوان گریزمن
© Sputnik / Владимир Астапкович

حالا والوارده مدعی شد که در این مورد اطلاعی نداشته است و بازیکنان حق دارند از رخصتی شان به خواست خودشان استفاده کنند.

والوارده در این مورد گفت:« همچو بحث‌هایی روی من تأثیر ندارد و بازیکنان آزاد اند تا به خواست خودشان از رخصتی‌های شان لذت ببرند. اما، من از شما تشکر می‌کنم که مرا با خبر ساختید که گریزمن به نیویارک رفته بود.»
والوارده در مورد به تعویق افتیدن ال کلاسیکو گفت:« تیم‌های دیگر بیشتر سود بردند و جایگاه مارا در صدر جدول گرفتند. ال کلاسیکو فشار زیادی بر تیم‌ها می‌آورد و این مرخصی به فشار بازی‌ها تأثیر مثبت خواهد داشت.»
والوارده در پاسخ به پیوستن ولا به بارسا گفت:«هنوز خیلی زود است که در مورد خرید‌های زمستانی صحبت کنم زیرا از داشته‌هایم راضی هستم. من در زمستان گذشته خواهان خرید ولا بودم.»
والوارده در ادامه در مورد فاتی صحبت کرد و گفت:«این امکان که فاتی بازی کند وجود دارد زیرا ما در این هفته سه بازی خواهیم کرد. او و پرز عضو باشگاه هستند و در صورت نیاز در تیم اصلی بازی خواهند کرد.»

مرتبط:

واکنش والوارده به انتقادها در مورد خودش
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر