18:23 10 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پبارا پاور، معتقد است که به دلیل ناتوانی مدیران تیم ملی بلغار در جلوگیر از توهین‌های نژاد پرستانه، این تیم باید از مرحله انتخابی یورو 2020 اخراج می شد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی بلغاریا به دلیل توهین نژاد پرستانه به بازیکنان تیم ملی انگلستان از سوی یوفا جریمه سنگین شد و دو بازی بعدی این تیم بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

پیارا پاور مدیر اجرای بازی‌های جوانمردانه معتقد است که با توجه به داشتن سابقه توهین نژاد پرستی در بلغاریا باید این تیم از مرحله انتخابی یورو اخراج می‌شد.

پیارا در این مورد گفت:« به دست آوردن عدالت برای اعمال نژادپرستانه به هیچ وجه آسان نیست، واضح است که فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما با یوفا در تماس خواهیم بود تا گزینه ها را مورد بررسی قرار دهیم و حفظ کنیم که بلغاریا و دیگران در همان شرایط اساساً از نحوه برخورد با نژادپرستی دوباره ارزیابی شوند. اولویت ما بازیکنان، تیم پشتیبانی و هواداران ما باقی مانده و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که آنها دیگر مجبور نیستند دوباره چنین شرایطی را تحمل کنند. ما صمیمانه امیدواریم که صحنه های ننگین در صوفیه هرگز تکرار نشود. با توجه با سابقه بلغاریا در نژاد پرستی باید این تیم از یورو حذف می‌شد.»

مرتبط:

استعفای سرمربی تیم ملی بلغاریا+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر