02:18 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فهرست نامزدان جایزه بهترین مرد POTY Globe Soccer اعلام شد که لیونل مسی، کریس رونالدو و فان دایک برای کسب این جایزه نامزد هستند.

به گزارش اسپوتنیک، مراسم سالانه جوایز گلوب ساکر در 29 دسامبر 2019 در دبی برگزار می شود و برگزار کنندگان این رویداد هم اکنون فهرست هفت نامزد جایزه بهترین بازیکن برتر مردان را منتشر کرده اند.

در این فهرست نام های کریستیانو رونالدو (رکورد دار با کسب 5 جایزه) تنها بازیکنی است که بیش از یک بار این جایزه را بدست آورده، به دنبال پیروزی در جوایز فردی بازیکن سال فوتبال از سوی فیفا، بار دیگر لیونل مسی را پیش رو دارد که نام او نیز در جمع نامزدان این دوره می باشد.

نام های دیگر بازیکنانی چون آلیسون بکر، سادیو مانه، محمد صلاح و ویرجیل فان دایک، نیز در فهرست هفت نفره دیده می شود که در این بین فان دایک جایزه مرد سال اروپا را با خود یدک می کشد.

البته برناردو سیلوا، ستاره منچسترسیتی فهرست نامزدان را تکمیل می کند اما جالب است که با رقم خوردن نتایج ضعیف رئال در فصل قبل، در فهرست این بار کلوب ساکر هیچ بازیکن رئال مادرید شامل نمی باشد.

البته این در حالیست که جامل بلمادی مربی الجزایر، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول، ماسمیلیانو آلگری سرمربی پیشین یوونتوس و ارک تن هاک سرمربی آژاکس همراه با فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال نامزدان بهترین مربی سال گلوب ساکر می باشند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر