20:17 13 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

هفته دهم بوندسلیگا با برگزاری پنج دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین دیدارها دورتموند موفق به شکست ولفسبوگ شد و بایرن متقبل شکست برابر اینتراخت فرانکفورت شد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های بوندسلیگا امشب داغ‌تر از هفته‌های قبلی بود و بازی‌های مهم در آلمان برگزار شد.

در یکی از مهم‌ترین دیدارها بایرن به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت و در خانه این تیم با نتیجه سنگین 5-1 شکست خورد و به رتبه چهارم جدول سقوط کرد.

گول‌های این دیدار را کوستیچ، سو، دیوید آبراهام، مارتین هیتتگر و پاسینسیا در دقایق 25، 33، 49، 61 و 86 برای اینتراخت فرانکفورت و لواندوفسکی در دقیقه 37 برای بایرن به ثمر رساندند.

دورتموند اما در خانه با گول‌های هازارد، گوئریرو و گوتزه در دقایق 52، 58 و 88 به راحتی موفق به شکست 3-0 ولفسبورگ شد و به رتبه دوم صعود کرد.

در دیگر دیدار لاپزیک در خانه ماینتس را گولباران کرد و با نتیجه 8-0 این تیم را در هم کوبید.

در یکی دیگر از دیدارها وردربرمن با نتیجه 2-1 موفق به شکست فرایبورگ شد تا این تیم به رتبه هفتم سقوط کند.

همچنان یاران ندیم امیری(لورکوزن) با نتیجه 2-1 برابر گلادباخ شکست خوردند تا این تیم با استفاده از شکست بایرن به صدر جدول صعود کند.

گول‌های این دیدار را اسکار وندت و مارکوس تورام در دقایق 18 و 42 برای گلادباخ و کوین فولان در دقیقه 25 برای لورکوزن به ثمر رساندند.

با توجه به بازی‌های برگزار شده گلادباخ با 22 امتیاز صدر نشین شد و تیم‌های دورتموند و لاپزیک در رده دوم و سوم قرار گرفتند اما بایرن که در هفته قبلی صدر نشین بود به رتبه چهارم سقوط کرد.

مرتبط:

رقابت شدید بارسلونا، بایرن و میلان برای جذب استعداد جوان لیل+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر