11:25 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

روزنامه آ اس نزدیک به باشگاه رئال مادرید با نشر گزارشی اعلام کرده است که رئال مادرید در این فصل بارها ضربه داوری را خورده و 5 امتیاز مهم را از دست داده است.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته تیم فوتبال رئال ماردید در مقابل رئال بتیس به تساوی بدون گل رسید و شانس صدرنشینی را از دست داد.

حالا نیز روزنامه آ اس در گزارشی مدعی شده که رئالی ها در این فصل در سه صحنه مشکوک از داوران و کمک داور ویدویی ضربه خورده اند.

شب گذشته در جریان بازی بتیس توپ در داخل محوطه جریمه بتیسی ها به دست بازیکن این تیم خورد، اما داور معتقد به خطای پنالتی نبود و اعتراض بازیکنان نیز به جایی نرسید، زیرا وی ای آر هم نظر داور را تایید کرد و پنالتی را شاگردان زیدان گرفته نشد.

در جریان هفته سوم رقابت ها و دیدار مقابل ویارئال نیز در صحنه ای مشکوک پس از برخورد وینیسیوس با بازیکن حریف، یک پنالتی برای رئال اعلام نشده است تا رئالی با تساوی دو بر دو در این دیدار دو امتیاز را از دست بدهند.

همچنین در مسابقه دو هفته پیش مقابل مایورکا نیز صحنه مشکوکی در داخل محوطه جریمه حریف رخ داد و بازیکن مایورکا پس از کشیدن پیراهن دیاز تعادل او را بهم زد، اما داور و VAR باز هم معتقد به پنالتی برای رئال مادرید نبودند.

به این ترتیب تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است در مجموع داوران باعث شده اند تا این تیم 5 امتیاز را از دست بدهد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر