17:11 22 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دور برگشت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری هشت دیدار از گروه های پنجم تا هشتم آغاز خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، در گروه E رقابت ها امشب تیم فوتبال ناپولی صدرنشین گروه در ورزشگاه اختصاصی اش میزبان تیم فوتبال سالزبورگ اتریش است. مسابقه رفت در اتریش به سختی به سود شاگردان آنجلوتی تمام شده و این که با هفت امتیاز صدرنشین گروه است، این فرصت را دارد تا با پیروزی جواز حضور در دور حذفی را کسب کند.

در دیگر دیدار این گروه نیز تیم فوتبال لیورپول که با شش امتیاز تیم دوم گروه است و به دنبال لغرش ناپولی برای صدرنشینی است، در ورزشگاه آنفیلد میزبان خنک بلژیک است. شاگردان کلوپ که در این فصل حتی بهتر از فصل قبل بوده اند و تا به این جای کار این شکستی در لیگ برتر نداشتند در بازی رفت حریف میزبان شان را 4 بر 1 شکست دادند و بنظر نمیرسد امشب کار سختی داشته باشند.

جدول و ساعت مسابقات گروه E

لیورپول – خنک (12:30)

ناپولی – سالزبورگ (12:30)

 در گروه F رقابت ها امشب در مهم ترین دیدار تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سیگنال ایندونا پارک مهمان تیم فوتبال دورتمند خواهد بود. این مسابقه با توجه به صدرنشینی قطعی بارسلونا، شکست زردپوشان دورتمند در بازی رفت و شانس بخشیدن اینتر برای صعودش فوق العاده اهمیت خواهد داشت.

در بازی بعدی این گروه نیز تیم فوتبال بارسلونا که اوضاع چندان خوبی ندارد و در بازی رفت نیز به سختی در زمین اسلاویاپراگ به برتری رسید، امشب در نیوکمپ به مصاف این تیم از جمهوری چک میرود.

جدول و ساعت مسابقات گروه F

بارسلونا – اسلاویاپراگ (22:25)

بوروسیا دورتموند – اینتر (12:30)     

در گروه G  نیز رقابت ها با دو مسابقه حساس پیگیری میشود. شرایط این گروه خیلی حساس و پیچیده است، زیرا هر 4 تیم شانس صعود به دور بعدی را دارند.

در جدول لایپزیش با 6 امتیاز صدرنشین است، زنیت و لیون با 4 امتیاز دوم و سوم هستند و بنفیکا نیز با 3 امتیاز تیم آخر است.

امشب نیز لایپزیش با زنیت مسابقه میدهد و لیون با بنفیکا. به نظر میرسد امشب جدول دست خوش تغییراتی خواهد شد.

جدول و ساعت مسابقات گروه G

زنیت – لایپزیگ (22:25)

لیون – بنفیکا (12:30)

 

و در نهایت در گروه H  هم امشب دو مسابقه برگزار میشود که در دیدار حساس و مهم این گروه چلسی آماده فرانک لمپارد در لندن میزبان آجاکس هلند خواهد بود.

آبی ها شرایط فوق العاده ای دارند و شش بازی است بدون شکست هستند، آنها هفته پیش در مقابل آجاکس با یک گل به برتری رسیدند تا با این تیم اهمتیاز شده و صدرجدول را نیز در اختیار بگیرند. با این حال امشب این تیم میتواند با شکست دوباره نماینده سختکوش هلند، شرایط صدرنشینی مقتدرانه و صعود را به دور حذفی تکمیل کند.

در دیگر دیدار این گروه نیز تیم های والنسیا و لیل به مصاف هم خواهند رفت.

جدول و ساعت مسابقات گروه H

چلسی – آجاکس (12:30)

والنسیا – لیل (12:30)

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر