18:45 22 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وینیسیوس جونیورَ ستاره جوان رئال مادرید در آخرین مصاحبه خود درباره ارتباط خوبش با کریم بنزما صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وینیسیوس بازیکن جوان رئال، مصاحبه ای با تلویزیون این باشگاه انجام داده است که در آن، این بازیکن  برزیلی در مورد انتقالش به مادرید و روابط ویژه ای که با کریم بنزما و مارسلو دارد، سخن گفت.

وینیسیوس در مورد بنزما گفت:« احساس می کنم با کریم بنزما پیوند خاصی برقرار کرده ام و چیزهایی را از او یاد می گیرم. او قبل از بازی با من صحبت می کند و به من می گوید که چه کاری را باید به سود تیم انجام دهم. مارسلو هم همیشه به من توصیه می کند که من چه کاری باید انجام دهم، چه در درون زمین و چه در خارج از زمین. او همیشه با من شوخی می کند و با من همیشه خوب است.»
این بازیکن در مورد پیوستن به رئال مادرید گفت:« فکر نمی کردم علاقه رئال مادرید به من واقعی باشد. روزنامه ها درباره آن صحبت می کردند اما من چیزی را نمی دانستم. پیشنهاد از رئال مادرید رسید و من در دو روز تصمیم گرفتم. پدرم به من گفت که بگذار قلب من تصمیم بگیرد. در برزیل هیچ چیز قابل مقایسه با مادرید وجود ندارد: شهر، برنابئو، بازیکنان و همه چیز.»

این در حالیست که این بازیکن نیمار جدید دنیای فوتبال گفته می‌شود اما زیدان زیاد به این بازیکن اعتماد ندارد و رودریگو را به او ترجیح می‌دهد.

مرتبط:

اصرار بیل به جدایی از رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر