09:23 26 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 12
ما را در دنبال کنید

نیکولاس لودیرو همتیمی لوئیس سوارز در تیم ملی اروگوئه می‌گوید سوارز همیشه از وی درباره لیگ MLS آمریکا میپرسد و قصد دارد فوتبال خود را در این کشور به پایان برساند.

به گزارش اسپوتنیک، نیکولاس لودیرو، هافبک اروگوئه ای باشگاه سیاتل ساوندرز آمریکا که از دوستان صمیمی لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا است می‌گوید سوارز قصد دارد به لیگ آمریکا منتقل شده و در این لیگ بازنشسته شود هر چند هنوز مشخص نیست او چه زمانی این تصمیم را خواهد گرفت. 

لودریو و سوارز در تیم ملی اروگوئه با هم همبازی بوده‌اند و از همان زمان دوستان صمیمی هستند. لودیرو که روز یکشنبه در فینال جام MLS به همراه تیمش سیاتل ساوندرز به مصاف تورنتو اف سی می‌رود با  صحبتهایی که درباره انتقال سوارز به این لیگ کرد خبرساز شده است. 

این ستاره اروگوئه‌ای شاغل در لیگ آمریکا در صحبتهای خود درباره سوارز گفت:" من معتقدم که لیگ MLS باید بارسلونا را متقاعد کند چون لوئیس سوارز می‌خواهد به لیگ MLS بیاید. او همیشه از من سوالهایی درباره لیگ آمریکا می‌پرسد. رویای او این بود که در بارسلونا بازی کند و حالا به رویایش رسیده، در بالاترین  سطح بازی می‌کند و در بارسا راحت است و آرامش دارد".

لودیرو در ادامه گفت:" سوارز دیر یا زود به لیگ MLS می‌آید. امیدوارم این اتفاق بیفتد. او این لیگ را دوست دارد. او همیشه از من سوالهایی درباره این لیگ می‌پرسد. امیدوارم لوئیس حتی بتواند برای سیاتل ساوندرز بازی کند. من معتقدم که سوارز بارسا را ترک خواهد کرد. این چیزی است که دیر یا زود اتفاق می افتد".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر