17:13 03 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین الدین زیدان پس از فینال «کیف» از رئال مادرید رفت. او به این فکر بود که انقلاب در ترکیب غیرممکن است و نمی تواند تغییرات لازم برای نوسازی ترکیبش را به سرانجام برساند.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس فینال «کیف» از رئال مادرید رفت. چرا که تصور می‌کرد که انتقلاب در تکیب این تیم غیرممکن است و نمی‌تواند تغییرات لازم برای نوسازی ترکیبش را به سرانجام رساند.


او پس از چند ماه دوباره به جمع کهکشانی‌ها پیوست و تصمیم گرفت که خودش دست به کار شود و در ترکیب تیمش یک انقلاب کامل ایجاد کند. گزینه محبوب او برای ایجاد تغییرات ، پوگبا بود اما منچستریونایتد اجازه رفتنش را نداد. پس زیدان مجبور شد که به گزگینه های دیگر فکر کند. فدریکو والورده که از سال 2016 به رئال آمد به ترکیب رسید و اکنون این بازیکن اروگوئه‌ای تبدیل به یکی از بازیکنان مهم و کلیدی تیم شده است. اما دیگر تغییر مهم تیم هم از میان خریدهای این تابستان نبود. رودریگو گوئس که در تابستان 2018 خریده شد و برای یک فصل به صورت قرضی در سانتوس ماند هم حالا دیگر چهره شاخص تیم است. گویی که انقلاب ترکیب رئال مادرید از قبل ایجاد شده بود و زیدان نیازی نداشت که در تابستان کار خاصی انجام بدهد.

در این میان اما، اگر ادن هازارد بتواند به بهترین عملکردش برسد می شود گفت که رئال مادرید نسبت به سه چمپیونزلیگ پیاپی زیدان تغییرات مهمی در ترکیبش داشته و به سمت بهتر شدن حرکت خواهد کرد.


مرتبط:

اشرف حکیمی: رئال مادرید خانه من است
اودگارد: روبرو شدن با رئال مادرید ویژه خواهد بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر