13:40 22 جنوری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به دلیل اعتراض در دیدار شب گذشته در برابر لیورپول، از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس با جریمه و یا محرومیتی روبرو نخواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم فوتبال منچستر سیتی در باخت شب گذشته در مقابل لیورپول از چندین تصمیم داور بازی، مایکل الیور، راضی نبود؛ از جمله دو بار برخورد توپ به دست ترنت الکساندر آرنولد، مدافع راست لیورپول، در محوطه جریمه که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در این مسابقه پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی بارها به داور و سط و داور چهارم اعتراض کرد، همچنین در پایان بازی هم گواردیولا به شکلی طعنه آمیز و اغراق آلود با مایکل الیور و کمک هایش دست داد و  از آنها تشکر کرد؛ هر چند خودش بعدا طعنه آمیز بودنش حرکتش را انکار کرد.

با وجود همه این اتفاقات، اتحادیه فوتبال انگلیس قصد ندارد اقدامی علیه گواردیولا انجام بدهد و او را برای ادای توضیحات یا جریمه احتمالی فرا بخواند.

این در حالی است که ژوزه مورینیو، سرمربی سابق چلسی، در سال 2014 بعد از شکست مقابل ساندرلند، به دلیل تشویق طعنه آمیز داوران، 10 هزار پوند جریمه شد.

با شکست شب گذشته، فاصله سیتی با لیورپول به 9 امتیاز افزایش پیدا کرد و کار آنها برای کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر دشوارتر شد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر