01:28 16 دسمبر 2019

رفتار رونالدو خشم سران یووه را برانگیخته است

© Sputnik / Алексей Филиппов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رفتارهای مهاجم پرتگالی در دیدار یوونتوس و میلان باعث خشم باشگاه تورینی شده است.

به گزارش اسپوتنیک و به نفل از آ.اس، رفتار رونالدو هنگام ترک زمین در جریان دیدار یوونتوس و میلان و نرفتن به نیمکت ذخیره‌ها برای تماشای بازی در کنار هم‌تیمی‌هایش خوشایند باشگاه تورینی نبود. حواشی مربوط به تصمیم غافلگیر کننده کریستیانو رونالدو پس از تعویض شدنش در بازی یکشنبه شب مقابل میلان هنوز ادامه دارد. او که در دقیقه 55 بازی جای خود را به پائولو دیبالا داد و پس از رد و بدل چند حرف با ساری هنگام خروج از میدان، مستقیماً به رختکن رفت و قبل از پایان بازی هم ورزشگاه را ترک کرد.

© Sputnik / Владимир Астапкович

این رفتار ستاره پرتگالی اکنون به مذارج سران یوونتوس خوش نخورده و نارضایتی مسوولان باشگاه را درپی داشته است. با اینکه مائوریتزیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس تلاش بسیاری برای توجیه این رفتار رونالدو کرد، رسانه‌های ایتالیایی اما اعلام کرده‌اند که فابیو پاراتیچی به عنوان مدیر ورزشی و پاول ندود به عنوان نایب رئیس باشگاه قصد دارند که پس از بازگشت رونالدو از اردوی تیم ملی پرتگال با برگزاری جلسه‌ای از او درباره رفتارهایش توضیح بخواهند و اطمینان حاصل کنند که چنین ماجراهایی دوباره تکرار نخواهد شد.

با این حال رسانه‌های ایتالیایی اعلام کردند فابیو پاراتیچی و پاول ندود، مدیر ورزشی و نایب رییس باشگاه یوونتوس پس از فیفا دی با رونالدو جلسه خواهند گذاشت تا در رابطه با رفتارش توضیح بدهد. همچنین به او توصیه خواهند کرد دیگر چنین رفتارهایی از خود بروز ندهد.

مرتبط:

واکنش رونالدو از پیروزی یوونتوس در دربی ایتالیا
واکنش تند سرمربی سابق رئال از رفتار دی‌شب رونالدو
واکنش رونالدو پس از پایان بازی دیشب (عکس)
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر