20:49 07 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره مهاجم برازیلی رئال مادرید از شرایط خود در سانتیاگو برنابئو راضی است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از آ.اس، رودیگو گوئس، مهاجم برازیلی رئال مادرید از شایط خود در این این تیم خوش‌حال است و ابراز امیدواری کرده که بتواند دوران حرفه‌ای فوتبالش را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند.

این ستاره جوان رئال مادرید در صحبت با روزنامه اسپانیایی آس در این باره اظهار داشت: «شرایط نمی توانست از این بهتر شود. از اینکه همه چیز عالی به پیش می‌رود، بسیار خوش‌حالم. اتفاقات حتا سریع تر از چیزی که من انتظار داشتم رخ داد و امیدوارم بتوانم به همین مسیر ادامه دهم. واقعیت این است که چیزهای زیادی نبودند که بخواهم با آنها سازگار شوم چون برزیلی هایی که اینجا بودند حمایتی که هرکس در یک کشور جدید نیاز دارد را از من به عمل آوردند.

این بازیکن 18 ساله رئال مادرید در نخستین بازی خود برای این تیم برابر اوساسونا تنها چند دقیقه پس از تعویض موفق به گلزنی شد و هفته گذشته نیز در دیدار برابر گالاتاسرای در اولین بازی از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان توانست هت تریک کند. او حالا در 6 بازی با پیراهن رئال مادرید 5 گل به ثمر رسانده و امیدوار است که بتواند مدتی طولانی به حضور خود در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد.

مرتبط:

رودریگو جوان‌ترین هت‌تریک کننده برازیلی لیگ قهرمانان (عکس)
رودریگو بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان شد (عکس)
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر