20:39 07 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اهمیت کلمنت لنگلت در ترکیب بارسلونا در یک سال گذشته افزایش چشم‌گیر یافته است و او اکنون لیونل مسی را به عنوان دوست خطاب می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، کلمنت لنگلت، پس از آن‌که از سویا به بارسا پیوست، بیشتر کارشناسان معتقد بودن که این بازیکن فرانسوی به دلیل درخشش اومتیتی جایی در ترکیب ثابت بارسلونا نخواهد داشت اما این مدافع از فرصت‌های پیش آمد استفاده اعظمی کرد و اکنون در کنار پیکه مدافع ثابت ترکیب والورده شمرده می‌شود.

لنگلت در حال حاضر حمایت همه بازیکنان بارسا و سرمربی را با خود دارد و از جایگاه کنونی راضی به نظر می‌رسد. این بازیکن در تازه‌ترین مصاحبه‌اش از لیونل مسی تمجید کرد و این بازیکن را دوست خودش عنوان کرد.

لنگلت به لیس ریپابلیکن گفت:« مسی بهترین بازیکن جهان است. من او را به عنوان دوست در رختکن می‌بینم زیرا شخصیت عالی دارد و همه خوبی‌ها را در او می‌شود دید. او هر روز به همین ساده‌گی بهترین عملکرد فوق‌العاده ارائه می‌کند و ما از داشتن او به خود افتخار می‌کنیم.»

لنگلت در حالی از مسی چنین تعریف می‌کند که این بازیکن در آخرین بازی تیمش موفق به ثبت هتریک شد و توانست دو بار توپ را با ضربه آزاد از خط دروازه عبور دهد.

مرتبط:

مسی عجله‌ای برای تمدید قرارداد با بارسلونا ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر