20:22 07 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

جرارد پیکه بازیکن خط دفاعی بارسلونا امروز در صحبت با یکی از رسانه‌ها، یاد نیشخند قدیمی‌اش به رئال را دوباره تازه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جراردپیکه مدافع جنجالی بارسلونا امروز در صحبت با مارکا یاد مسخره کردن رئال در فصل 2014/15 را تازه کرد.

جرارد پیکه مدافع بارسلونا
© Sputnik / Александр Вильф

یکی از نکات برجسته فصل 2014/15 برای جرارد پیکه این بود که رونالدو را در مهمانی که کوین روولان در آن حضور داشت، اذیت کند.
رولان خواننده کلمبیایی، در شب تولد کریستیانو رونالدو حضور داشت در حالیکه پیش از آن، رئال مادرید با نتیجه 4 بر صفر به اتلتیکو مادرید باخته بود.
بازیکنان پس از چنین نتیجه ای از مهمانی انتقاد كردند و بعد از آنكه بارسلونا برنده سه گانه شد، پیكه خط معروف خود را "همه با کوین روولان آغاز شد" اعلام کرد.
پیکه در پاسخ به منشاء این شوخی كه توسط "ال پارتیدازو" در كدنا كوپ و رادیو MARCA انجام شد، گفت كه وی مدتی برای آن برنامه ریزی كرده بود.
وی گفت: "من این خط را از مارچ همان سال ذخیره کرده بودم. من انگیزه بیشتری برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا داشتم تا بتوانم آن خط را بگویم تا اینکه در واقع در لیگ قهرمانان کسب کنم."
او همچنین فاش کرد که وی روز پیش از بازی پیامی به ایکر کاسیاس ارسال کرده بود و در آن نوشته بود، امیدوار است اتلتیکو مادرید در دربی 4-0 رئال را ببرد و دقیقاً همان اتفاق افتاد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر