02:25 16 دسمبر 2019
UEFA Euro 2020

صعود تیم‌های آلمان، هالند، کرواسی و اتریش به یورو2020

© Sputnik / Алексей Даничев
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شب گذشته تعداد صعود کننده‌گان یورو به 17 تیم رسید و تیم‌های آلمان، هالند، کرواسی و اتریش به این جمع اضافه شدند.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته هفته نهم مرحله مقدماتی یورو 2020، در کشورهای مختلف جهان برگزار شد و تیم‌های بزرگ اروپا به رقابت‌های یورو 2020 صعود شان را قطعی کردند.


در یکی از دیدارهای مهیج هالند با دشواری در دابلین برابر ایرلند به تساوی بدون گول دست یافت و دست پر به آمستردام برگشت. ایرلند در نیمه نخست این شانس را داشت که پیروز شود اما پنالتی این تیم از دست رفت و بازی 0-0 به پایان رسید.
آلمان هم با پیروزی پرگول برابر بلاروس صعودش را به یورو قطعی کرد و این تیم را با نتیجه 0-4 شکست داد. گول‌های آلمان را در این دیدار توماس گینتر در دقیقه 42، گورتسکا دقیقه 49 و تونی کروس دو بار در دقایق 55 و 88 به ثمر رساندند.
کرواسی با گول‌های ولاسیچ ، پتکوویچ و پریشیچ به پیروزی 3-1 مقابل اسلواکی رسید و در گروه E   صدر نشین شد وبه جام ملت‌های اروپا صعود کرد.
اتریش نیز با نمایش درخشان به دشواری برابر مقدونیه با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید و به عنوان تیم دوم گروه G به یورو صعود کرد.
با صعود این تیم‌ها تعداد تیم‌های صعود کرده به 17 تیم رسید و تیم‌های هالند، آلمان، کرواسی،انگلستان، بلجیم، ایتالیا، فنلند، اسپانیا، ترکیه، روسیه، اوکراین، بلژیک، چک، سویدن، پولند، اتریش و فرانسه به رقابت رسیدند.

مرتبط:

لوو: آلمان جزء مدعیان قهرمانی یورو 2020 نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر