03:14 12 دسمبر 2019
رونالدو-مسی،کدام یک آقای پنالتی استند

رونالدو: رکوردها برای شکستن خلق می‌شوند و من آن‌ها را می‌شکنم

© Photo / russian world cup 2018 / russian world cup 2018
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در نهایت کریستیانو رونالدو در مورد حرکت جنجالی خود در بازی اخیر یوونتوس سخن گفت و از علاقه‌ای شدیدش برای شکستن هر چه زودتر رکورد علی دایی گفت.

به گزارش اسپوتنیک، پس از پیروزی تیم ملی پرتگال برابر لوکزامبورگ در مقدماتی یورو 2020، کریستیانو رونالدو، سرانجام سخن بر لب آورد تا در پیوند به حواشی پیش آمده پس از تعویض و تصمیم مائوریتسیو ساری صحبت کرد.

این ستاره پرتگالی این خصوص گفت: «در سه هفته گذشته از آخرین توانایی خودم استفاده نکردم. این برای همه آشکار است که دوست ندارم در جریان بازی تعویض شوم؛ اما هیچ مشکلی در حرکت من پس از تعویض برابر میلان نبود. با وجود مصدومیت تلاش کردم که به یوونتوس کمک کنم. اکنون درک می‌کنم در آن 2 بازی اصلا خوب نبودم. در واقع  صددرصد آماده نبودم.» رونالدو در مورد شرایط خود نیز اشاره کرد و گفت: «در چند هفته گذشته من مشکلاتی به خاطر مصدومیت داشتم. البته این‌ها همه صحبت‌های رسانه‌هاست که بزرگنمایی می کنند. به زودی صدمین گل ملی خودم را نیز به ثمر خواهم رساند. رکوردها برای شکستن خلق می‌شوند و من آن‌ها را می‌شکنم. خوشحالم  توانستیم صعود خودمان را به یورو قطعی کنیم.  به دنبال پنجمین حضورم در جام ملت‌های اروپا هستم.»

 

مرتبط:

رونالدو در آستانه 100 گله شدن در تاریخ اروپا
99 گل ملی رونالدو؛ CR7 پس از 30 سالگی 47 گل زد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر