02:32 16 دسمبر 2019
بنزمابنزما

سرمربی تیم ملی الجزایر به بنزما: به حد کافی مهاجم نوک حمله داریم

© Sputnik / Алексей Филиппов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریم بنزما روزهایی جنجالی را پشت سپری می‌کند. مهاجم رئال مادرید اخیرا با نوئل لوگرائت رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه دچار درگیری لفظی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، با مطرح شدن بحث احتمال تغییر ملیت مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برای بازی در یک تیم ملی دیگر، سرمربی تیم ملی الجزایر از بی‌میلی‌اش برای استفاده از بازیکن کهکشانی‌ها سخن گفت.

بالماضی در واکنش به شایعه حضور بنزما در تیم ملی فوتبال این کشور گفت:«در حال حاضر بغداد بونجاح، اسلام سلیمانی، اندی دلورت، هلال سودانی را در اختیار داریم و از بازیکنانی که در اختیار دارم، کاملا راضی هستم.» او در بخشی دیگری از سخنانش گفت که او نیازی به حضور کریم بنزما در این تیم ندارد و از احتمال تغییر تابعیت مهاجم فرانسوی رئال مادرید برای بازی در تیم ملی کشوری که زادگاه والدینش محسوب می‌شود استقبال نکرد. بنزما به واسطه محل تولد خود می‌تواند برای تیم ملی الجزایر بازی کند چرا که والدینش از این کشور آفریقایی به فرانسه مهاجرت کرده اند. اگر دولت فرانسه ملیت این کشور را از بنزما بگیرد، او می تواند از تیم ملی الجزایر بازی کند. با این وجود کریم بالماضی سرمربی الجزایر عملا گفت که نیازی به بنزما ندارد.

 بنزما از سال 2015 که به دست داشتن در ماجرای اخاذی از هم‌تیمی سابق و هموطنش متئو والبوئنا متهم شد، دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده است.

مرتبط:

انتخاب کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن ماه رئال+عکس
بنزما هرگز به تیم ملی فرانسه دعوت نخواهد شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر