20:42 07 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبروت مورنو، سرمربی تیم ملی اسپانیا، پس از پایان بازی تیمش برابر رومانیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و با چشمان پر از اشک از هدایت تیم ملی این کشور وداع کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از آ.اس، تیم ملی فوتبال اسپانیا در آخرین بازی‌اش در انتخابی یورو 2022 توانست با پنج گل رومانیا را شکست دهد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کند. با این حال پس از بازی یک اتفاق عجیب رخ داد.

روبرت مورنو در نشست خبری بعد از بازی حاضر نشد. هیچکس در این رابطه توضیحی نداد اما سپس دلیلش را اعلام کردند. سرمربی اسپانیایی شرایط حضور در نشست خبری را نداشت چون چشمانش پر از اشک بود. مورنو در حالی که اشک می ریخت با بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد. بازیکنان هم به احترام سرمربی شان چیزی نگفتند. خوسه فرانسیکو مولینا مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال اسپانیا پس از بازی در رختکن حاضر شد تا خبر برکناری را به مورنو اطلاع دهد. سرانجام سرمربی اسپانیایی با چشمان اشک بار از بازیکنان خداحافظی کرد. فدراسیون فوتبال اسپانیا خبر برکناری سرمربی تیمش را به گونه رمسی اعلام کر. با این تصمیم روبیالس راه را برای بازگشت لوئیس انریکه باز کرد.

پس از جدایی سرمربی اسپانیایی به خاطر بیماری دخترش، مورنو هدایت لاروخا را بر عهده گرفت. به نظر می رسد روبیالس ترجیح می دهد برای مرحله نهایی یورو دوباره از انریکه بهره ببرد. تا چند روز آینده سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا معرفی می شود.

مرتبط:

بازگشت انریکه به تیم ملی اسپانیا
انتخابی یورو 2020؛ گل‌باران ایتالیا و اسپانیا در شب صعود دنمارک و سوییس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر