03:26 12 دسمبر 2019

تیته: پله و مسی قابل مقایسه نیستند

© Sputnik / Александр Вильф
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی برزیل مقایسه فوق ستاره آرژانتینی با اسطوره برزیل را اشتباه دانست.

به گزارش اسپوتنیک، تیته که اخیراً با لیونل مسی در بازی دوستانه آرجنتین و برازیل با فوق‌ستاره آلبی‌سلسته درگیری لفظی پیدا کرد، می‌گوید مقایسه مسی با پله، اسطوره برزیل هیچ اعتباری ندارد. او در این خصوص گفت: «پله بازیکنی غیرقابل وصف است. سخت در اشتباه است. اگر کسی بخواهد پله را با هر ورزشکار دیگری مقایسه کند، می‌دانید من چه کار می‌کنم؟ در ظاهر می‌شنوم اما به حرف او گوش نمی‌کنم. اگر کسی این حرف را بزند به نظر می‌رسد چیزی از تاریخ کیفیت بازی این مرد نمی‌داند. پله پدیده بود.»

سرمربی تیم ملی برازیل در بخش دیگری از سخنانش گفت: «مسی بازیکنی غیرعادی است اما درخشش او در چارچوب بشری قرار می گیرد اما پله از سیاره ای دیگر بود و درخشش او در چارچوب بشری قرار نداشت. این را به خاطر برزیلی بودنم نمی گویم. هر چه از پله بگویم، کافی نیست چون او شخصیتی استثنایی نیز دارد. پله اما فراتر از الگوهای معمولی در فوتبال است و این را به خاطر اینکه برزیلی هستم، نمی‌گویم. شما نمی‌توانید از بازی پله نقصی پیدا کنید.»

تیته در پی شکست یک بر صفر شاگردانش  برابر آرجنتین در مورد درگیری لفظی‌اش با زننده تنها گل آلبی‌سلسته در نیمه اول این بازی که با اشاره به او گفته بود که صحبت نکند، گفته بود: «من به این دلیل به داور اعتراض کردم چون او باید به مسی کارت زرد می‌داد اما او به من گفت که دهنت را ببند که منم در جواب گفتم خودت دهنت را ببند. مسی باید کارت می‌گرفت و من حق داشتم که اعتراض کنم.»

 

مرتبط:

دعوت عجیب کاوانی از مسی؛ بیا دعوا کنیم
مسی بیشتر از تمام بازیکنان جهان دریبل زده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر