19:25 28 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ژوزه مورینیو سرمربی جدید التقرر باشگاه تاتنهام به زودی با تیم های سابقش روبرو خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از اخراج مائوریسیو پوچتینو در سه‌شنبه شب، ژوزه مورینیو یکساعت قبل رسما به عنوان سرمربی جدید تاتنهام اسپرز منصوب شد و حالا او تا قبل از کریسمس دیدارهای مهم و حساس برابر باشگاه های قدیمی اش (منچستریونایتد و چلسی) را تجربه خواهد کرد.

او در چند بازی ابتدایی خود با تیم های قدرتمند روبرو خواهد شد زیرا تلاش می کند تا باشگاه شمال لندنی را از جایگاه های فعلی (شانزدهم) در لیگ برتر بلندتر ببرد.

تیم او این شنبه را با سفر به ورزشگاه لندن آغاز می کند تا با رقیب سرسخت وست هام روبرو شود. بازی برگشت خانگی مقابل المپیاکو سه شنبه آینده باید صعود اسپرز را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برساند.

سپس شاگردان مورینیو در چهارم دسامبر به اولدترافورد سفر می کند تا با باشگاه سابق خود منچستریونایتد روبرو شود.

مورینیو قبل از اخراج در دسامبر گذشته، دو و نیم فصل در اولدترافورد روی نیمکت شیاطین سرخ نشست.

در هفتم دسامبر تاتنهام در زمین خودی میزبان برنلی است و پس از آن باید خود را برای بازی (11 دسامبر) با بایرن مونیخ (باشگاهی که مورینیو با او به تازگی در ارتباط بود) در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا آماده شود.

بعد از آن دیدار و در 15 دسامبر، تیم مورینیو دربی لندن را برابر چلسی برگزار خواهد کرد بازی که در استمفوردبریچ میزبانی می شود و این دیددار در حالی انجام خواهد شد که مورینیو با این باشگاه به موفقیت بسیار دست یافته بود.

مرتبط:

رسمی؛ بازگشت آقای خاص به انگلستان، مورینیو سرمربی تاتنهام شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر