09:15 15 دسمبر 2019
کریستیانو رونالدو

ادعای سان؛ رونالدو فصل بعد با پیراهن شیاطین سرخ به میدان می‌رود

© Sputnik / Алексей Филиппов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه سان چاپ انگلیس در گزارشی اشاره کرده که روابط سرد ستاره پرتگالی با سرمربی یوونتوس می‌تواند به جدایی او از این باشگاه ایتالیایی منجر شود.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه سان انگلیس در گزارشی به بررسی شرایط کریستیانو رونالدو در یوونتوس پرداخته است. بر اساس این گزارش، ستاره پرتگالی قصد دارد تا در پایان فصل با ترک یوونتوس بار دیگر راهی منچستریونایتد شود. بر اساس این گزارش، ارتباط کریستیانو رونالدو با مائوریتسیو ساری سرمربی جدید تیمش خیلی زود به سردی گرائیده و همین دلخوری های موجود باعث شده تا او تصمیم به ترک زودهنگام یوونتوس بگیرد.

البته این روزنامه این مطلب را برپایه گزارش یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی اعلام کرده و دلیل دلسردی کریس از حضور در یووه را درگیری او با ساری سرمربی این تیم پس از تعویض کریس در چند بازی تیمش اظهار کرده است. طبق گزارش‌های منتشره در صورتی که یووه در لیگ قهرمانان اروپا موفق به قهرمانی نشود، کریس از این تیم جدا خواهد شد و به منچستریونایتد خواهد رفت؛ تیمی که کریس در این باشگاه توانست به جمع برترین های دنیای فوتبال اضافه شود. درجریان دیدار دو تیم یوونتوس و میلان و زمانی که رونالدو مطلع شد که باید زمین مسابقه را ترک کرده و جایش را به پائولو دیبالا بدهد، حسابی عصبانی شد و با عصبانیت به سمت رختکن رفته و حتی پیش از اتمام دیدار ورزشگاه را نیز ترک کرده بود.

مرتبط:

راه حل رونالدو به پایان اختلافات با بازیکنان و سرمربی یوونتوس
ازدواج رونالدو و جورجینیا بزودی در مراکش
رونالدو میخواهد به اختلافات با ساری پایان دهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر