16:27 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیبو کورتوا دروازه بان بلجیمی رئال مادرید شنبه گذشته از بهترین رکورد گل نخوردن کیلور ناواس در رئال مادرید عبور کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کیلور ناواس در حالی پا به زمین برنابئو می‌گذارد که حس می‌کند در این ورزشگاه به اندازه کافی به او احترام گذاشته نشده و همین قضیه بازی سه شنبه شب را داغ تر خواهد کرد. دروازه بان کاستاریکایی که اکنون در پاری‌سن‌جرمن توپ می زند و سه شنبه شب پا به چمن برنابئو خواهد گذاشت.

© Sputnik / Александр Вильф

آن سوی خط اما کورتوا قرار دارد که در هفته‌های اخیر به بهترین روزهای دوران فوتبالش رسیده و در رئال اوج گرفته است. کورتوا در شش بازی اخیرش برای سفیدپوشان فقط یک گل خورده که آن هم روی اشتباه فاحش راموس بوده است. مسلما دروازه بان بلجیمی که در بازی رفت با پی‌اس‌جی سه گل خورد، انگیزه بسیاری دارد تا این بار ثابت کند که با شایستگی به دروازه بان فیکس رئال تبدیل شده است. تا قبل از این ناواس دروازه بان کاستاریکایی رئال مادرید 534 دقیقه کلین شیت کرده بود، ولی حالا کورتوآ یک دقیقه بیشتر از او در رئال مادرید کلین شیت کرده است.

این در حالی است که رکورد کلین شیت در دقایق تا اکنون در اختیار کاسیاس دروازه بان محبوب کهکشانی است با 952 دقیقه. کورتوا در 11 باری که در لالیگا درون دروازه رئال قرار داشته، توانسته در 5 بازی کلین شیت کند. او برابر سلتا، وایادولید، ویارئال، لوانته، مایورکا و سوسیداد دروازه خود را باز شده دیده است.

مرتبط:

رضایت پاریسی ها از عملکرد ناواس
کورتوآ با خوش شانسی رکورد ناواس را شکست
کورتوا رکورد کیلورناواس را شکست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر