09:04 15 دسمبر 2019

امباپه: مسی شایسته‌ترین فرد برای کسب توپ طلا است

© AFP 2019 / Marco Bertorello
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیلیان امباپه بازیکن جون پاری‌سن‌جرمن، فوق ستاره بارسلونا را شایسته‌ای کسب توپ طلای 2019 خواند.

به گزارش اسپوتینک، کیلیان امباپه که خودش یکی از 30 نامزد کسب توپ طلای 2019 است، به پشتیبانی از لیونل مسی پرداخت و او را بهترین گزینه برای دریافت این جایزه عنوان کرد. امباپه در گفت‌و‌گو با نشریه اشپیگل در پاسخ به این سؤال که امسال چه کسی را شایسته کسب توپ طلا می‌داند، اظهار داشت: «مسی. از نظر عملکرد فردی، مسی در سال جاری بهترین بوده است».

مهاجم 20 ساله پاری‌سن‌جرمن هر چند در فهرست نامزدهای کسب توپ طلا قرار دارد اما هنوز به این باور است که او با ضعف‌های در بازی‌اش مواجه است. بعد روانی، یکی از چالش‌های است که این ستاره فرانسوی به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: «گاهی اوقات من نگرانم و می‌ترسم. وقتی شما به عنوان یک بازیکن ناکام می‌شوید، درباره خودتان به تردید می‌افتید. زمانی که یک بازی مهم را می‌بازید، سؤال این است که آیا به آخر راه رسیده‌اید؟ با خودتان می‌‌گویید خوب بود اما اینجا آخر راه است. با این حال این وضعیت خیلی طول نمی‌کشد چون خوبی فوتبال در این است که شما زمان زیادی برای فکر کردن ندارید و خیلی زود باید برای بازی‌های بعدی آماده شوید».

لیونل مسی در سال روان موفق به کسب جایزه بهترین بازیکن سال فیفا شد. در حال حاضر، شک و تردیدهایی نیز در این مورد که آیا او با توجه ناکامی بارسلونا برای فتح لیگ قهرمانان اروپای در فصل گذشته، لایق کسب این جایزه است وجود دارد. اتحادیه فوتبال اروپا امسال ویرجیل فن‌دایک را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کرد و برخی معتقدند که نشریه فرانس فوتبال هم باید این جایزه را به مدافع هلندی قهرمان فصل گذشته اروپا بدهد.امباپه اما جزو این دسته نیست.

 

مرتبط:

مسی: توپ طلا زیبا است
کلوپ: فن‌دایک باید برنده توپ طلای 2019 باشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر