13:57 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادریسا بازیکن پاریسن جرمن معتقد است که رئال می تواند در نبود رونالدو برنده لیگ قهرمانان اروپا شود.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید سه شنبه شب در دور برگشت گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان پاریسن جرمن خواهد بود تا با برنده شدن در این دیدار شانس صعودش را بیشتر کند.

پاریسن جرمن اما شرایط متفاوتی دارد. قهرمان فرانسه از قبل به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است.  در همین حال ادریسا بازیکن سنیگالی پاریسن جرمن در مورد بازی حساس برابر رئال مادرید با مارکا صحبت کرد و مدعی شد که رئال مادرید تیم قدرتمندی است و این تیم در نبود رونالدو نیز از شانس های اصلی برنده شدن لیگ قهرنان اروپا است.

ادریسا گفت:«من تجربه بازی کردن در برنابئو را ندارم اما بازیکنان زیادی برایم در مورد این استادیوم گفته اند و من فکر می کنم بازی کردن در سانتیاگو فوق العاده خواهد بود. البته رئال  مادرید همیشه همان رئال است. حتی اگر آنها سال گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشده بودند. آنها یک باشگاه بسیار بزرگ هستند، بنابراین ما همیشه انگیزه بالایی برای این بازی داریم و ما امتیاز را می خواهیم.»
ادریسا در مورد مقایسه رئال مادرید در زمان حضور رونالدو و حالا گفت:« زیاد تفاوت ندارد، آن ها می توانند بدون رونالدو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند. سایر بازیکنان بزرگ همیشه به مادرید می روند. آنها خرید های خوبی کرده اند و بازیکنان خوبی نیز دارند و میتوانند برنده لیگ قهرمانان اروپا شوند. آن ها بنزما را دارند که من همیشه  در لیون دوست داشتم. او بسیار خوب است، گول می زند و یک مهاجم کامل است.»

این در حالیست که رئال مادرید در چند سال اخیر با رونالدو چهار لیگ قهرمانان اروپا را برنده شد که سه قهرمانی آن پشت سر هم بود.

مرتبط:

خبر خوب برای پی‌اس‌جی، وراتی به بازی برابر رئال مادرید می‌رسد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر