12:11 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد اختلافات با رونالدو و بازی مهم برابر اتلتیکو مادرید صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس فردا شب در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در دیدار دشوار برابر اتلتیکو مادرید قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی به دور بعدی این رقابت ها راه خواهد یافت.

مائوریسیو ساری سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری قبل از بازی حاضر شد و در مورد اتفاقات اخیر و بازی دشوار فردا شب صحبت کرد.

ساری گفت:« تنها می توانم به تمجید از سیمئونه بپردازم، زیرا اتلتیکو مادرید در لالیگا با رئال مادرید و بارسلونا در رقابت قرار دارد و سیمئونه تیمی ساخته که هر سال برای قهرمانی می جنگد. در بازی فردا ریسک نخواهیم کرد و به دفاع روی نخواهیم آورد چون اتلتیکو مادرید به برد نیاز دارد. آن ها سبک بازی متفاوتی در این فصل دارند و پاس های متعددی رد و بدل می کنند. بازی فردا دشوار خواهد بود و برای برد به میدان خواهیم رفت.»
ساری در مورد شرایط رونالدو و اختلافات اخیر نیز صحبت کرد و گفت:« ارتباط من با رونالدو خوب است و برای مهم نیست که رسانه های اسپانیایی چه می نویسند. او دیروز و امروز در جمع خوب تمرین کرد و هنوز در مورد حضور قطعی او چیزی گفته نمی توانم. بازیکنان زیادی از تعویض ناراحت می شوند که رونالدو هم در بازی برابر میلان ناراحت شد و این برایم زیاد مهم نیست.»

این در حالیست که برخی از رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند که هنوز اختلافات میان ساری و رونالدو حل نشده است و این بازیکن حتی به فکر ترک ایتالیا است.

مرتبط:

رونالدو میخواهد به اختلافات با ساری پایان دهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر