15:41 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

والورده سرمربی بارسلونا مدعی شد که دورتموند برای پیروزی به نیوکمپ قدم خواهد گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در دیدار دشوار میزبان بروسیا دورتموند خواهد بود و این دیدار می‌تواند صدر نشینی آن‌ها را تضمین کند.

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری قبل از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مسی، رونالدو و فن دایک
© Photo / AP Photo/Dave Thompson, AP Photo/Emilio Morenatti, REUTERS/Massimo Pinca
والورده در مورد بازی فردا شب چنین گفت:« ما در خانه بازی می‌کنیم و باید از این فرصت استفاده کنیم زیرا دورتموند نیز برای پیروزی و کسب امتیاز به نیوکمپ می‌آید. ما در بازی خانگی و در حضور تماشاگران ما تیم قدرتمندی هستیم و بازی‌های خارج از خانه چنین حمایتی را نداریم. بازی فردا دشوار خواهد بود اما ما برای صدر نشینی تلاش خواهیم کرد و بهترین روش برای کسب نتیجه حمله و فشار آوردن به حریف است.»
والورده در مورد گریزمن نیز صحبت کرد و گفت:« گریزمن هنوز شایسته‌گی هایش را به نمایش نگذاشته اما او هر روز بهترمی‌شود و هم تیمی هایش به او کمک می‌کنند.»
والورده در پاسخ به پرسشی در مورد مصدومان و بازیکنانی که در بازی قبلی غایب بودند، چنین گفت:« بوسکتس را در بازی قبلی تعویض کردم زیرا کارت زرد داشت و ممکن بود با دریافت کارت دوم از بازی اخراج شود. آرتور خوب است و مشکلی در بازی قبلی نداشت اما به دلایل فنی بازی نکرد. لنگلت امروز خوب تمرین کرد و مشکلی ندارد اما در بازی فردا اومتیتی، تودیبو و آراخو نیز قابل دسترس اند.»

مرتبط:

والورده: زمین، باد و همه چیز مخالف ما بود، کسب سه امتیاز مهم بود و بس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر