04:55 04 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نام پپ گوادیولا و یورگن کلوپ در تالار نام‌آوران اتحادیه مربیان فوتبال انگلستان اضافه شد و این دو جایزه‌ای به همین مناسبت دریافت کردند.

به گزارش اسپوتنیک، نام دو مربی بزرگ فوتبال انگلستان، پپ گوادیولا و یورگن کلوپ که در چند سال اخیر موفقیت‌هایی زیادی به همراه باشگاه‌های شان کسب کرده اند در تالا نام‌آوران اتحادیه فوتبال انگلستان اضافه شد و به همین دلیل جایزه‌ای نیز دریافت کردند. اتحادیه مربیان فوتبال انگستان به خاطر قدردانی از زحمات این دو مربی نام آن‌ها را به جمع نام‌های سِربابی رابسون و آرسن ونگر اضافه کرده است.

یورگن کلوپ که فصل گذشته به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان رسید و توانست نائب قهرمانی لیگ انگلیس را کسب کند، در گفتگو با خبرنگاران گفت:« باورم نمی‌شد که نامم وارد تالار نا‌آوران اتحادیه مربیان فوتبال انگلستان خواهد شد. چهار سال است که در انگلیس سرمربیگری می‌کنم و صادقانه می‌گویم که از هر ثانیه از کارم در اینجا لذت برده‌ام. امروز وقتی به اینجا آمدم و عکس‌های از بزرگان فوتبال انگستان را دیده به خود و کارهای که انجام دادم، افتخار کردم.»
پپ نیز در این مورد با خبرنگاران صحبت کرد و گفت:« افتخار بزرگی است و این برای بهتر شدن ما کمک بیشتر می‌کند. همه مربیان به خاطر بازکنان و تیم‌های خوب شان به این مقام رسیده اند و بدون بازیکنان این کار امکان پذیر نیست و باید این را بپذیریم.»

مرتبط:

دست به جیب‌ترین مربیان تاریخ فوتبال؛ مورینیو اول، گواردیولا سوم (عکس)
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر