04:53 04 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه مارکا میگوید، گرت بیل امروز پس از 56 رو به ترکیب اصلی رئال مادرید بر خواهد گشت.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید از ساعاتی بعد در دومین دیدار هفته 15 رقابت های لالیگا، مهمان تیم فوتبال آلاوز خواهد بود.

بر اساس گزارشی که روزنامه مارکا منشتر کرده است، گرت بیل امروز با توجه به مصدومیت هازارد در ترکیب 11 نفره رئال برای این دیدار انتخاب شده است، این گزارش میگوید، بیل پس از سپری کردن 56 روز دوباره به ترکیب اصلی تیم زیدان برمیگردد.

آخرین بار بیل در دیدار مقابل گرانادا و در تاریخ 5 اکتبر در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و سپس در رقابت های ملی با تیم ملی کشورش در دیدار مقابل کرواسی مصدوم شد.

پس از ریکاوری و پایان مصدومیتش بیل به اردوی تیم ملی کشورش اضافه شد و پس از صعود با ولز به یورو 2020 با انتشار عکسش با پرچمی که روی آن رئال مادرید را به عنوان هدف سومش معرفی کرده بود، مورد توجه و سرزنش زیادی قرار گرفت.

پس از آن اتفاق نیز زیدان از این بازیکن ولزی در نشست های خبری اش حمایت کرد، اما هواداران رئال پس از این که او در دیدار مقابل سوسیداد وارد میدان شد، به شدت به او تاختند، هر موقع او صاحب توپ میشد به او سوت میزدند تا خشم شان را در قبال بیل اعلام کنند.

او که در دیدار مقابل پی اس جی هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد، فرصت زیادی برای درخشش پیدا نکرد، اما امروز او این فرصت را دارد تا با درخشش در ترکیب اصلی تیمش دوباره دل هواداران را به دست آورد.

رئال مادرید در بالای جدول رقابت نزدیکی با بارسلونا هم امتیاز دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر