04:33 04 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو ساری، سرمربی یوونتوس به تمجید از رونالدو پرداخت و او را بازیکن متفاوت در ترکیب تیمش عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس فردا ساعت 04:00 عصر به وقت افغانستان به مصاف ساسولو خواهد رفت و میزبان این تیم خواهد بود.

مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری قبل از بازی با ساسولو حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

ساری در مورد وضعیت رونالدو و امکان استراحت این بازیکن در بازی فردا چنین گفت:« رونالدو صبر و استقامت فراوان دارد. ببینید، رونالد بازیکن عادی نیست و همه این را باید درک کنند تا مشکلی ایجاد نشود. او در ترکیب تیم بازیکن استثنایی و با ارزش است که این روزها کمتر گول می‌زند. او در بازی برابر ساسولو قابل دسترس است. رونالدو این هفته خوب تمرین کرد و تشنه گولزنی است. مهاجمان وقتی گول نمی‌زنند، عطش آن‌ها برای گولزنی افزایش پیدا می‌کند و این خیلی خوب است.»
ساری در مورد درخشش ایگواین و دیبالا گفت:« هر دو بازیکن در این فصل درخشان ظاهر شده اند ولی ما نمی‌توانیم از هرسه در یک بازی استفاده کنیم زیرا چنین ترکیبی را آزمایش نکرده‌ایم. ما در هر بازی به دو وینگر و یک مهاجم نوک نیاز داریم که در چنین وضعیتی ممکن نیست هر سه را به میدان بفرستم.»
ساری در مورد توپ طلا که احتمال دارد، مسی آن‌را برنده شود چنین گفت:« من نمی‌دانم چه کسی برنده می‌شود اما رونالدو شایسته‌ترین فرد برای برنده شدن این عنوان است و هیچکس به اندازه او شایسته این عنوان نیست. امیدوارم دی‌لیخت جایزه بازیکن جوان سال را برنده شود و دیبالا هم روزی توپ طلا را برنده خواهد شد. من به جوایز فردی زیاد اهمیت نمی‌دهم.»

مرتبط:

پایان اختلافات میان رونالدو و ساری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر