17:47 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیگو سیمئونه ضمن تمجید از بازی شاگردانش در دیدار برابر بارسلونا، گفت که آن ها باید جایگاه سوم را از سویا پس بگیرند.

به گزار شاسپوتنیک و به نقل از "ا.اس"، دیگو پابلو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید پس از شکست برابر بارسلونا اعلام کرد باید صبور باشند و تلاش بیشتری کنند. سرمربی اتلتیکومادرید درباره صبور نبودن هواداران اظهار کرد: «من از همه صبرم کمتر است اما باید تغییر در تیم را درک کرد. این موضوع به زمان نیاز دارد. نسبت به شروع فصل بهتر شدیم اما بخش مهم‌تر گلزنی است که هنوز در آن مشکل داریم».

سیمئونه در مورد گل لیونل مسی نیز گفت: «گل مسی واقعا فوق‌العاده بود. مسی از فضای ایجاد بهترین استفاده را می‌برد. این مورد در دیدار شب گذشته به وضوح دیده می‌شد. او یک گل زیبا به ثمر رساند. زمانی که فضا باشد یک بازیکن تعیین کننده می‌شود». این سرمربی آرجنتینی بخش دیگری از صحبت‌هایش در پیوند به اخراج جرارد پیکه اظهار داشت: «نمی‌خواهم خود را درگیراخراج‌ها و پنالتی‌ها کنم. باید به تلاشمان ادامه دهیم تا اعتماد به نفس تیم بالا برود. باید به دنبال گلزنی باشیم تا بتوانیم امتیازها را کسب کنیم».

با این شکست فاصله اتلتیکو با صدر جدول به شش امتیاز رسید. سیمئونه در این باره گفت: «لالیگا طولانی است و ما باید بیشتر کار کنیم تا بتوانیم مانند همیشه به صدر نزدیک شوی».

مرتبط:

آمار تقابل اتلتیکو – بارسا، آزمون جدی برای شاگردان والورده
اتلتیکو 0 – بارسا 0؛ تساوی کاتالان ها با اتلتیکو در شب درخشان ترشتگن
اتلتیکو 0 – بارسا 1؛ مسی نباشد والورده چه خواهد کرد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر