02:07 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستین اریکسن هافبک دنماریک تاتنهام قصد تمدید قرارداد با ای باشگاه لندنی را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از "اسکای اسپورت"، با وجود آمدن ژوزه مورینیو روی نیمکت تاتنهام، کریستین اریکسن همچنان قصد ماندن در این تیم را ندارد. این بازیکن می‌تواند ماه آینده با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی، تاتنهام را ترک کند و باید دید واکنش مورینیو نسبت به این بازیکن چه خواهد بود و اجازه می‌دهد یکی از بهترین بازیکنان تاتنهام در چند سال گذشته راه خروج را پیش بگیرد یا در نهایت در لندن ماندنی می‌شود.

این هافبک دانمارکی تاتنهام در کنار توبی آلدرویلد و یان فرتونگن از جمله بازیکنانی هستند که هنوز قراردادشان را با این تیم تمدید نکردند. با این حال آمدن مورینیو به تاتنهام هم اریکسن را قانع نکرده است تا نسبت به تمدید قرارداد با این تیم مجاب شود. رئال‌مادرید در فصل پیش تلاش بسیاری برای خرید این بازیکن کرد و یوونتوس و اینتر نیز پیشنهادهای خودشان را به مدیربرنامه‌های این بازیکن ارائه دادند.  اریکسن در سال 2013 از آژاکس راهی تاتنهام شد و در این تیم بازی‌های درخشانی ارائه داده است و مورد توجه چند تیم بزرگ اروپا قرار دارد.

تاتنهام باید فردا شب در لیگ برتر انگلیس در دیداری حساس و جذاب در خانه منچستریونایتد به میدان برود که بازگشت مورینیو به اولدترافورد از اتفاقات ویژه این هفته لیگ برتر خواهد بود.

مرتبط:

یوونتوس و شکار اریکسن در جنوری
مورینیو با جانشین اریکسن وارد مذاکره می‌شود
آغاز مذاکرات رئال و یوونتوس برای جذب اریکسن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر