02:12 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ژان میشل آولاس رییس باشگاه لیون فاش کرد که منچستریونایتد برای امضای قرارداد با کریم بنزما پول بیشتری نسبت رئال مادرید پیشنهاد داده بود.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما در سال 2009 از باشگاه لیون با مبلغ 35 میلیون یورو راهی رئال مادرید شد و در این مدت به عنوان مهاجم مهمی برای رئال مادرید بازی کرده است.

آولاس رییس باشگاه لیون ادعا می کند یونایتد مشتاق بود او را به اولدترافورد ببرد اما این رئال بود که موفق شد با 35 میلیون یورو این بازیکن را به مادرید ببرد.

رییس باشگاه لیون ادعا می کند که یونایتد پول بیشتری برای عقد قرارداد با بنزما پیشنهاد داده بود اما کریم ترجیح داد به رئال مادرید برود، به همین دلیل لیون پیشنهاد کمتری را پذیرفت تا بنزما به رویایش برسد.

آولاس دراین مورد به بین اسپورت گفت:« وقتی کریم از لیون جدا می شد، دو پیشنهاد داشتیم که منچستر یونایتد و رئال مادرید بود. کریم مانند نبیل فکیربه دیدن من آمد گفت رویای من بازی برای رئال مادرید است. به همین ترتیب او با هزینه کمتری به رئال مادرید رفت.»

بنزما در رئال مادرید 4 عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در جام حذفی( کوپا دلری) در ده سال کسب کرده است.

مرتبط:

انتخاب کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن ماه رئال+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر