02:23 06 دسمبر 2019
Soccer Football - Cristiano Ronaldo receives the MARCA Legend award - Reina Victoria Theater, Madrid, Spain - July 29, 2019   Cristiano Ronaldo poses with partner Georgina Rodriguez and the MARCA Legend award

ستایش عاشقانه جورجینا از کریستیانو رونالدو: تو به دنیا نشان می دهی که چطور شماره یک باشند

© REUTERS / Juan Medina
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو پس از دوشنبه شب با کسب جایزه بهترین بازیکن سال سری آ توسط دوست دخترش جورجینا رودریگز مورد ستایش قرار گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، ابرستاره پرتگالی جایزه Ballon d'Or را در پاریس کسب نکرد اما بهترین جایزه بهترین بازیکن را در مراسم لیگ ایتالیا در میلان بدست آورد. پس از آن، جورجینا رودریگز به رسانه های اجتماعی رفته و از او تمجید کند.

جورجینا نوشت: "غیرقابل مقایسه، غیرقابل کنترل، شجاع و غیر سازگار است. آمار و عناوین وجود دارد و شما ستاره ای هستید که بهترین نتیجه را در آنها کسب می کنید، با لیگ ملتهای یوفا، یک کوپا ایتالیا، یک عنوان سری آ و جایزه بهترین بازیکن سری آ. اما این فقط جوایز یا عناوینی نیست که برای تو صحبت می کند، حتی اگر تعداد زیادی هم داشته باشید. آنچه بیشتر درباره ات می گوید اشتیاق و تمایل ات برای غلبه بر کار تیمی بیشتر می شود. تو الهام بخش فوتبال و ورزش برای میلیون ها نفر استی. تو از چالش ها نمی ترسی و از منطقه راحتی خود بیرون می آیی، پیوسته از خود فراتر می روی و به جهانیان نشان می دهی که چگونه شماره یک باشید.

در پایان او نوشت: دوستت دارم"

مرتبط:

در شب مراسم ششمین توپ طلا، رونالدو بهترین بازیکن سری‌آ شد  + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر