13:27 02 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زلاتان ابراهیموویچ تأیید کرد که او به سری آ باز خواهد گشت و "به باشگاهی ملحق می شود که باید دوباره به پیروزی برگردد.

به گزارش اسپوتنیک، زلاتان ابراهیموویچ پس از تصمیم به ترک لباس ال ای گلکسی در MLS به عنوان یک بازیکن آزاد بود.

وی تأیید کرد که پس از دریافت تعدادی از پیشنهادات به ایتالیا باز خواهد گشت، این بازیکن به GQ ایتالیا گفت که به باشگاهی ملحق خواهد شد که باید دوباره به پیروزی برگردد.

گزارش ها در ایتالیا مدعیست که او سری آ را برای حضور مجدد در آث میلان ترجیح می دهد.

زلاتان پس از تأیید اینکه سری آ مقصد بعدی وی خواهد بود اظهار داشت که در آستانه بازگشت حیرت انگیز به آث میلان قرار دارد.

گمانه زنی ها در مورد باشگاه بعدی مهاجم کهنه کار بسیار زیاد شده زیرا او فاش کرد که در پایان قراردادش می خواهد.

منچستر یونایتد و تاتنهام هر دو به شدت با انتقال برای ابراهیموویچ پیوند خورده اند، اما او اکنون فاش کرده است که قرار است به ایتالیا بازگردد.

این بازیکن 38 ساله در دوران حرفه ای اش در یوونتوس و اینتر میلان بازی کرده در حالی که ناپولی و بولونیا این بار به او علاقه نشان داده اند.

با این حال ، به نظر می رسد که او احتمال دارد در آستانه بازگشت به میلان باشد البته در این فصل تلاش می کنند و خود را در نیمه پایانی جدول می بینند.

ایبرا به GQ ایتالیا گفت: "من به باشگاهی ملحق خواهم شد كه باید دوباره به پیروزی برگردد، این باید تاریخ خود را تجدید كند و در جستجوی نبرد با همه و همه چیز است. این تنها راهی است که من می توانم انگیزه لازم را پیدا کنم تا دوباره شما را غافلگیر کنم. این فقط مربوط به انتخاب تیم نیست، زیرا فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باید صف شوند، از جمله به نفع خانواده من. به زودی شما را در ایتالیا می بینم."

گزارش ها روز سه شنبه حاکی از آن است که ابراهیموویچ علاقه به لیگ برتر را برای بازگشت به میلان رد کرده بود، جایی که در سال 2011 موفق به کسب عنوان سری آ شد.

ادعا می شود که او حداقل در پایان فصل توافق می کند زیرا غول های ایتالیایی به دنبال این هستند که فصل بدبختانه خود را تغییر دهند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر