09:56 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید اعلام کرد بهتر است برای ستاره آرجنتینی و پرتگالی یک توپ طلای جداگانه در نظر گرفته شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از مارکا، مدافع با تجربه رئال مادرید در مصابحه‌ای در باره آینده‌اش، توپ طلا، ال‌کلاسیکو و برخی موضوعات دیگر صحبت کرد. کاپیتان کهکشانی‌ها در پیوند به دریافت ششمین توپ طلا از سوی لیونل مسی اظهار داشت:« می‌توانند یک توپ طلا تنها برای مسی و کریستیانو رونالدو قرار دهند و یکی دیگر را برای بقیه بازیکنان. این برای فوتبال بهتر خواهد بود».

راموس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد آینده‌اش بهترین خاطره خود صحبت کرد و گفت:«تا زمانی که شور و اشتیاق داشته باشم در میادین حضور خواهم داشت. خیلی مراقب خود هستم و امیدوارم سال‌ها بتوانم به این روند خوب ادامه دهم. مربیگری در آینده یا کارهای وابسته به فوتبال را رد نمی‌کنم. گل من در لیسبون بهترین خاطره در سال‌های اخیر برای من و رئال مادرید بوده است. تاریخ عوض شد چون موجب شد ما دوباره قهرمان شویم و سه بار این کار را تکرار کنیم. جام‌های لیگ قهرمانان مانند فرزندان هستند و نمی‌توانید بگویید کدام یک را بیشتر دوست دارید».

این بازیکن اسپانیایی در مورد رویارویی تیمش برابر بارسلونا نیز اظهار داشت:«هر دو تیم در شرایط خوبی قرار دارند. خوب بودن حریف به ما انگیزه می‌دهد. یک بازی متفاوت است. امیدوارم بتوانیم به حریف ضربه بزنیم و پیروز بازی شویم».

 

مرتبط:

والورده: حضور مسی در بازی باعث هراس رقبا می شود
فهرست بازیکنان رئال برای بازی با کلوب بروژ؛ حضور بیل و غیبت راموس و کروس+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر