00:15 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید شب گذشته در خانه کلوب بروژ با نتیجه سه بر یک به برتری دست پیدا کرد و مقتدرانه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد تا وارد مرحله یک هشتم نهایی شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه انگلیسی "میرر"، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید به این باور است که تیمش مشکلی برای شکست دادن قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت در فصل جاری نخواهد داشت.

کهشکانی‌ها پیش از آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر کلوب بروژ که با پیروزی 1 - 3 همراه بود، صعود خود به یک هشتم نهایی را قطعی کرده بود و حالا در انتظار قرعه کشی روز دوشنبه برای شناخت حرف خود در این مرحله است. زیدان در پاسخ به این پرسش که آیا لیورپول تیمی است که آنها دوست ندارند با آن روبرو شوند، لبخند زده و گفت: «اگر با لیورپول بازی کنیم آنها را حذف خواهیم کرد. کار خاصی درباره قرعه کشی از دست ما برنمی آید. از پیروزی امشب و نحوه بازی تیم راضی هستیم. به دلیل استفاده آنها از 5 مدافع کمی در بازی مشکل داشتیم اما امروز آنها 4 دفاعه بازی کردند. 10 یا 15 دقیقه طول کشید تا بازیکنان با شرایط سازگار شوند. نیمه دوم از همه نظر بهتر بود».

مرتبط:

زیدان مودریچ را غافگیر کرد
زیدان: برای فکر کردن در مورد ال کلاسیکو هنوز زود است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر