00:01 26 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتوان گریزمن، ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا به تمجید از فوق ستاره تیمش پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت "یوفا"، آنتوان گریزمن، ستاره فرانسوی بارسلونا می‌گوید که از دیدن لیونل مسی لذت می‌رد و از بازی کردن در کنار او احساس خوب می‌کند. ستاره فرانسوی آبی‌اناری‌ها در این خصوص گفت:«وقتی فوتبالم را آغاز کردم عده‌ای می‌گفتند که من در هورمون رشد مشکل دارم و به همین خاطر آزمایش‌های زیادی انجام دادم. در رئال سوسیداد کار خود را آغاز کردم و در این تیم بود که اصول اولیه فوتبال را یاد گرفتم».

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پیوند به حضور در اتلتیکو اظهار داشت:«پیوستن به اتلتیکو مادرید سخت بود. دیگو سیمئونه چیزهای زیادی از من می‌خواست که انجام دادن آنها سخت بود. صدایی در درون من می‌گفت که باید بهتر از این ظاهر شوم اما نمی‌توانستم. به هر حال با تاکتیک تیم کنار آمدم و در کنار گل زدن به خوبی در کارهای دفاعی هم شرکت می‌کردم و به گلزن تیم تبدیل شدم. از تمام تجربیاتی که کسب کرده‌ام استفاده می‌کنم. در اتلتیکو مادرید به بازیکنی تبدیل شدم که دوست داشتم».

آنتوان گریزمان فصل نخست حضورش در بارسلونا را تجربه می‌کند و هنوز نتوانسته که درخشش خود در اتلتیکو مادرید را در آبی‌اناری هم تکرار کند.

:

مرتبط:

«برو بمیر»، شعار هواداران اتلتیکو به گریزمن
واکنش گریزمن به ششمین توپ طلای مسی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر