23:12 25 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا پیشنهاداتی مبنی بر الكلاسیكوی هفته آینده را به تعویق انداخت.

به گزارش اسپوتنیک، یک هواپیمای بدون سرنشین ناخواسته در دیدار شنبه لالیگا بین  دو تیم مایورکا و بارسلونا وارد نیوکمپ شد و مارکا مدعی شد که این امر نگرانی های جدیدی را در مورد امنیت برای بالاترین مسابقه فوتبال اسپانیا بیشتر کرده است.

سازمان جدایی طلب کاتالونیا موسوم به تسونامی دموکراتیک در حال برنامه ریزی برای ایجاد اختلال گسترده در تاریخ مجدد ال کلاسیکو است.

اما دیاریو اسپورت از جوزب ماریا بارتومئو رییس بارسلونا در این باره نقل کرده که او گفته است: "ال کلاسیکو بازی خواهد شد، دیگر به تعویق نمی افتد."

وی افزود: "این وظیفه همه ما است که اطمینان حاصل کنیم که بازی می شود. نیوکمپ فضایی برای بیان آزاد است. ما یک لحظه پیچیده زندگی می کنیم، اما اگر صلح آمیز باشد همه چیز با تمرین فوتبال سازگار است. بارسلونا در حال آماده سازی برای این بازی به طور عادی است. من به همه می گویم که طبق معمول، با دوستان و با خانواده به نیوکمپ بیایند."

قرار بود این مسابقه در تاریخ 26 اکتبر در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا برگزار شود اما به دلیل نوسانات اوضاع سیاسی کاتالونیا، لالیگا خواست که این بازی به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رئال مادرید منتقل شود ولی این پیشنهاد توسط هر دو باشگاه درگیر، رد شد و با چنین دوره ناآرامی در کاتالونیا، مسابقه به جای آن تاریخ به 18 دسامبر جابه جا شد.

مرتبط:

لباس جالب دو تیم بارسا و رئال مادرید در ال کلاسیکو+عکس
زیدان: برای فکر کردن در مورد ال کلاسیکو هنوز زود است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر