00:39 04 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد قصد دارد در یک رقابت نزدیک و حساس با ارسلونا برای خرید لئوتارو مارتینز مهاجم گلزن و آرژانتینی اینتر اقدام کند.

به گزارش اسپوتینک، روزنامه میرور انگلیس در گزارشی میگوید، باشگاه منچستریونایتد مبلغ 120 میلیون پوند را برای خرید دو بازیکن از تیم های اینتر و پی اس جی کنار گذاشته است.

یکی از این بازیکنان مارتینز ستاره اینتر و هدف جدید بارسلونا است. دیگر بازیکنی که مدیران یونایتد قصد دارند برای جذبش وارد عمل شوند، لئاندرو پاردس دیگر بازیکن آرژانتینی اما از تیم فوتبال پاریسن جرمن است.

به گفته میرور، سولسشر برای تقویت نوک خط حمله و خط میانی تیمش میخواهد این بازیکنان 22 و 24 ساله را جذب کند تا به جوان گرایی در تیمش ادامه دهد.

البته یونایتد برای خرید ستاره گلزن اینتر، مشکلی و سد بزرگی خواهد داشت، آنهم بارسلونا است. زیرا بارسا به توصیه شدید لیونل مسی از مدتی قبل کارهای خرید لئوتارو را از اینتر آغاز کرده است.

از سویی نیز درخشش این بازیکن در رقابت های سری آ و لیگ قهرمانان این فصل نیز باعث شده تا دستمزد و رقم فروشش نیز نسبت به فصل قبل بالاتر برود.

لئوتارو در رقابت های این فصل در 15 بازی هشت گل در سری آ زده و در شش بازی موفق به زدن 5 گل شده است.

از سویی دیگر پارس نیز در رقابت های این فصل خیلی کم در ترکیب پی اس جی توسط توخل قرار میگیرد و ظاهرا این بازیکن نیز امیدهایش را برای ماندن در جمع پاریسی ها از دست داده است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر