05:37 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مگان راپینو، دارنده توپ طلای فوتبال آمریکا موضعگیری‌اش علیه دونالد ترامپ را تکرار کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از بی‌بی‌سی انگلیس، مگان راپینو درباره جدال لفظی تابستان گذشته با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و عدم پذیرش دعوت کاخ سفید با سایر اعضای تیم ملی فوتبال زنان این کشور گفت: «صادقانه بگویم به نظر می‌رسید این مراسم اهمیت چندانی بر خلاف واقعیت‌های منعکس‌شده، نداشت. با  رد کردن دعوت کاخ سفید سایر بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا آرامش خود را حفظ کرده بودند. از سوی آنها حمایت شدم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد».

بازیکن مشهور تیم ملی فوتبال زنان امریکا در ادامه صحبت‌هایش افزود:«رؤسای جمهوری در توئیتر با مردم خود درگیر نمی‌شوند. بازیکنان تیم‌های کشورشان را تحت تعقیب قرار نمی‌دهند و پیش از آغاز مهم‌ترین بازی یک تورنمنت بر آنها فشار نمی‌آورند. رؤسای جمهوری این‌گونه در قبال قدرتمندترین زنان رفتار نمی‌کنند، بنابراین دونالد ترامپ برای من یک رئیس‌جمهور نیست».

مگان پیش از این  و در مخالفت با دونالد ترامپ با انتشار پستی در توییتر، حمایت خود را از «الیزابت وارن» سناتور دمکرات و نامزد انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد. راپینو به دلیل سرشاخ شدن با رییس جمهوری آمریکا در جریان جام جهانی در کانون توجه قرار گرفت؛ جایی که به دفعات تاکید کرد که در صورت قهرمانی در این تورنمنت دعوت کاخ سفید را نخواهد پذیرفت.

مرتبط:

گفتگوی جنجالی مگان با ترامپ؛ بیدی نیستم که به این بادها بلرزم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر