04:15 02 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دژان کولوسفسکی پدیده این فصل باشگاه آتالانتا با مبلغ 35 میلیون یورو به عنوان اولین خرید ماه جنوری بانوی پیر معرفی شد.

به گزارش اسپوتنیک، دژان کولوسفسکی وینگر جوان و 19 ساله سویدنی باشگاه آتالانتا که بصورت قرضی در پارما بازی می‌کرد با انتقالی به ارزش 35 میلیون یورو با 9 میلیون یورو بندهای اضافی و با قراردادی 5 ساله به یوونتوس پیوست.

View this post on Instagram

A post shared by Juventus Football Club (@juventus) on

یوونتوس جزئیات مالی قرارداد دژان کولوسفسکی خود را اعلام کرده و 35 میلیون یورو به آتالانتا و 9 میلیون یورو پاداش نیز پرداخت می کند، اما او تا جون بصورت قرضی در پارما خواهد ماند.

این بازیکن 19 ساله صبح امروز قبل از امضای قرارداد تا جون 2024 در دفتر مرکزی این باشگاه، تست‌های پزشکی خود را در تورین گذراند.

در بیانیه ای از بیانكونری تأیید شد كه هزینه این انتقال 35 میلیون یورو به علاوه 9 میلیون یورو در افزودنی ها و پاداش ها است.

"باشگاه فوتبال یوونتوس اعلام کرد که توافق با آتالانتا برای اعطای حق ثبت نام بازیکن این تیم دژان کولوسفسکی با در نظر گرفتن 35 میلیون یورو قابل پرداخت در پنج سال مالی نهایی شده است.

در ادامه افزود: "در طول مدت قرارداد می تواند ارزش خرید حداکثر 9 میلیون یورو را افزایش دهد.

یوونتوس و این بازیکن تا 30 جون 2024 قرارداد کار را امضا کردند. در همین زمان، یوونتوس با پارما کالچو 1913 برای انتقال قرضی رایگان تا 30 جون 2020 این بازیکن به توافق رسیده است.. "

این سود بسیار بزرگی برای آتالانتا است که او را از آکادمی جوانان خود در سال 2016 با 165،000 یورو بروما خریده بود.

به گفته پارما، ماركو پیاچکا را با انتقالی قرضی و شش ماهه به استادیوم تاردینی نمی‌آورند، بنابراین كولوسفسكی باقیمانده انتقال قرضی فصلی خود در استادیو تاردینی را خواهد دید و از جون به یوونتوس خواهد پیوست.

کولوسفسکی در این فصل تأثیر بزرگی ایجاد کرد و در 17 بازی در سری آ در پارما چهار گل و هفت پاس گل به همراه داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر