22:31 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

با حضور کیکه ستین روی نیمکت بارسلونا، آبی‌اناری‌ها با هدایت این مربی در روز بازی برابر گرانادا به تمرینات شان می‌پردازند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از موندودپورتیوو، با ورود کیکه ستین به بارسلونا تمرینات تحرک خیلی زیاد داشته است، در حالی که دیروز قرار بود تیم استراحت کند اما کیکه ستین تصمیم گرفت تمرینات را از سر بگیرد. بر این اساس، بارسلونا صبح روز یک شنبه  یک جلسه تمرینی خواهد داشت در حالی که قرار است ساعت 11:30 شب همان روز در نیوکمپ میزبان گرانادا است. این مورد در تیم بارسلونا یک موضوع جدید است. ستین می‌خواهد در یک موقعیت خوب و در حالی که بازیکنان کاملا آماده هستند به مصاف گرانادا بروند.

بدین ترتیب بازیکنان بارسلونا در روز های پنج شنبه و جمعه ساعت 01:30 صبح و در روز شنبه ساعت 8:30 و همچنین در روز یک شنبه ساعت 1:30 باید در تمرینات حضور داشته باشند. تمرینات روز چهارشنبه مطابق عادت ستین در رئال بتیس بیشتر تاکتیکی خواهد بود. بارسلونا روز یک شنبه بار دیگر در نوکمپ بازی خواهند کرد , اخرین بار بارسلونا الاوز را در نوکمپ با نتیجه 4 بر 1 شکست داده بود. از سوی هم این نشریه اسپانیایی خبر داد که سرمربی جدید بارسلونا با معضل نداشتن مهاجم نوک به خاطر غیبت لوئیس سوارس به مدت 4 ماه مواجه شده است. مهاجم اروگوئه ای به تازگی مچ پایش را عمل کرد و نیاز به استراحت طولانی دارد.

 

مرتبط:

شبی که ستین توجه بارسا را به خود جلب کرد
والورده و ستین دیروز جلسه داشتند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر