00:55 21 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم بارسلونا از علاقه‌اش برای برگرداندن کاپیتان سابق این تیم به نوکمپ خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، کیکه ستین سرمربی بارسلونا که از زمان ورودش به بارسلونا با اظهارنظری جالب، تیتر جذابی برای جلد اکثر نشریات ورزشی دنیا فراهم کرد، در اظهارنظری جدید، خیلی‌ها را غافلگیر کرد. این بار سرمربی 61 ساله آبی‌و اناری‌ها از رؤیایش برای برگرداندن آندرس اینیستا به نوکمپ سخن به میان آورده است، بازیکنی که دو سال پیش از بارسلونا جدا شد و به تیم ویسل کوبه ژاپن پیوست.

ستین که یک هفته از ورودش به عنوان جانشین ارنستو والورده می‌گذرد، مطابق رسم باشگاه بارسلونا، گپی متفاوت با سایت باشگاه انجام داد و در آن علاوه بر برنامه‌های فنی درباره علایق فردی خودش هم صحبت کرد. یکی از پاسخ‌های عجیب سرمربی سابق رئال بتیس که علاوه بر فوتبال، علاقه خاصی هم به شطرنج دارد، درباره کاپیتان سابق آبی‌واناری‌ها بود. او گفت: «اینیستا؟ تا زمانی که او بازنشسته نشده باشد شاید ما هنوز این شانس را داشته باشیم که او را به تیم برگردانیم».

ستین سپس بازیکن مورد علاقه‌اش در دوران کودکی هم معرفی و عنوان کرد: من «کینیتو» را خیلی دوست داشتم. کینیتو لقب ژواکین لوکاس دورا دژسوس بازیکن پرتغالی سابق تیم فوتبال راسینگ سانتاندر در فاصله سال‌های 1975 تا 1978 است.

 

مرتبط:

عملکرد عجیب بارسلونا در اولین بازی تحت هدایت ستین + عکس
نگاهی به تغییرات تاکتیکی ستین در بارسلونا+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر