22:16 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه والنسیا در تلاش بود در پنجره نقل و انتقالات زمستانی دنی سبایوس را به خدمت گیرد.

به گزارش اسپوتنیک و به مارکا، باشگاه اسپانیایی والنسیا خواهان قرض گرفتن هافبک 23 ساله تحت قرارداد با رئال مادرید بود اما کهکشانی‌ها با این خواسته به سرعت مخالفت کردند. رئال مادرید تمایلی ندارد که این بازیکن قراردادش را با آرسنال فسخ کند و به لالیگا برگردد تا در والنسیا بازی کند چرا که رئال دوست ندارد تیمی که فصل خوبی در لالیگا داشته و شاید در کوپا مقابلشان قرار بگیرد را تقویت کند.

در حقیقت اطرافیان سبایوس به والنسیا اعلام کرده اند که رئال با این انتقال مخالف است و به همین خاطر بعید است که این اتفاق به سرانجام برسد و این بازیکن قراردادش را با آرسنال فسخ کند. سبایوس در نیم فصل نخست به عنوان بازیکن قرضی در آرسنال توپ زد.وی در 17 مسابقه فصل جاری یک گل زده و 2 پاس گل داده است. والنسیا هنوز کاملا ناامید نشده ولی می داند که رسمی کردن این ترانسفر کار دشواری است. وقتی آرسنال قرارداد قرضی او را فسخ کند این رئال مادرید است که می تواند در مورد آینده سبایوس تصمیم بگیرد.

دنی هم می خواهد از آرسنال برود ولی باید منتظر توافق رئال با باشگاه موردنظر باشد. به نظر می رسد انتخاب رئال مادرید، رفتن دنی به بتیس باشد.

مرتبط:

سبایوس: در رئال نه بازی کردم و نه لذت بردم
سبایوس در اواسط دسامبر به تمرینات بر میگردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر