21:59 06 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیکه ستین سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری قبل از جدال در برابر اتلتیک بیلبائو در کوپا دل‌ری از تمرکزش روی فوتبال صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بحرانی جدید از شب گذشته وارد باشگاه بارسلونا شد. پس از صحبت‌های اریک آبیدال مدیر فنی بارسا در مورد نارضایتی برخی بازیکنان از ارنستو والورده، مسی در اینستاگرام واکنشی تندی علیه حرف های او نشان داد تا عملا بارسلونا وارد یک تنش بزرگ شود.

بارسا فردا در سن مامس یک بازی حساس برابر بیلبائو در یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا پیش رو دارد.

 کیکه ستین سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« بازی جذابی خواهد شد. یک بازی سراسر جنگ و درگیری و برابر. باید از هر جهت مراقب باشیم و ایده های مان را در زمین پیاده کنیم. بیلبائو حریف خطرناکی است و شاید در نگاه اول شانس برد ما بیشتر باشد ولی بازی در زمین حریف است و قطعا آنها نهایت تلاش خود را برای پیروزی و صعود خواهند کرد. بازی سختی در انتظار ماست و البته هیجان و انگیزه بالایی برای آن داریم. هدف ما صعود است.»

مدیریت بحران های اخیر:« بخش اعظم آنها اهمیت بالایی دارند ولی روی من اثری نخواهند داشت. هدف من این است که اجازه ندهم این مسائل روی بازیکنان تاثیر بگذارند. یک دقیقه در تمرین امروز و در مورد اتفاقات اخیر صحبت کردم. وظیفه ماست تا تمرکز کافی روی بازی فردا داشته باشیم. تمرکز من فقط روی فوتبال است. مسائل بیرونی تحت کنترل من نیستند و علاقه ای هم به آنها ندارم. بیایید از فوتبال حرف زنیم که مورد علاقه من است.»

 عصبانیت مسی:« خشم مسی؟ روی من تاثیری ندارد چرا که تمرکزم فقط روی فوتبال است. در مورد بازی فردا توصیه های لازم را به بازیکنانم داشته ام و حواشی مورد علاقه من نیستند. در هر باشگاهی مشکلات وجود دارد. مشکلات اخیر باشگاه از اختیار من خارج هستند. با من فقط از فوتبال حرف بزنید. وارد مسائل شخصی مسی و هیچ بازیکن دیگر نمی شوم و نخواهم شد.»

جذب مهاجم به جای دمبله:« به آن فکر می کنیم. ابتدا باید ببینیم زمان دقیق دوری دمبله چه مدت است. وقتی متوجه شویم، تصمیم گیری خواهیم کرد. مطمئن بودم که دمبله می تواند در ادامه فصل به ما کمک زیادی کند. در تمام زندگی ام با مشکلات دست به گریبان بوده ام و همیشه برای شان راه حل پیدا کرده ام. من همیشه به مسائل خوش بینم. البته که مصدومیت دمبله من را نگران می کند؛ به خصوص که او یک فوتبالیست خارق العاده است. او شاید سه و شاید 5 ماه به دور از میادین بماند. لیاقت دمبله این نیست. او انسان بزرگی است.»

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر