15:34 01 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا به این بارو است که در صورت جدایی فوق ستاره آرجنتینی از بارسلونا، این تیم شرایط سخت و مشکلاتی مشابه رئال مادرید پس از جدایی کریستیانو رونالدو را تجربه خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، درگیری علنی با اریک آبیدال در روزهای اخیر باعث شده که اخباری مربوط به جدایی لیونل مسی از نیوکمپ به گوش برسد و گمانه زنی های درباره احتمال جدایی او در پایان فصل جاری انجام شود.

 گواردیولا درباره شرایط جدایی مسی از این تیم و عواقب بعدی آن گفت:«این موضوع اجتناب ناپذیر است چرا که این بازیکنان نقش بسیار مهمی دارند. وقتی مسی از بارسلونا جدا شود آنها نیاز به زمان دارند تا بار دیگر خودشان را پیدا کنند. این موضوع اجتناب ناپذیر است. آنها در طول فصل 40 یا 50 گل به ثمر می رسانند. این اتفاق پیش از این در زمان جدایی کریستیانو رونالدو برای رئال مادرید نیز رخ داد».

بروز یکسری اختلافات میان مسی و اریک آبیدال مدیر ورزشی باشگاه با وجود تلاش مدیران باشگاه برای حل و فصل این اختلافات منجر به گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده کاپیتان آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌ها شده است. گواردیولا هم که 4 فصل در بارسلونا مسی را تمرین داد و او را از خیلی‌های دیگر بهتر می‌شناسد، معتقد است که کاتالان‌ها دیریا زود باید خودشان را برای روزهایی که دیگر مسی را در اختیار نخواهند داشت آماده کنند.

مرتبط:

خشم مسی از صحبت‌های آبیدال به روایت کارتون + عکس
مسی در فکر جدایی؛ سونامی در راه است!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر