19:29 22 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

اریک آبیدال مدیر ورزشی بارسلونا میگوید تمدید قرارداد با مسی امکان پذیر است اما کار ساده ای نیست.

به گزارش اسپوتنیک، پس آغاز تنش میان مسی و مدیران بارسلونا که باعث ناراحتی و نارضاتی فوق ستاره آرجنتاینی شد، زمزمه ها برای خروج این بازیکن از بارسلونا نیز بیشتر شد.

تنش زمانی آغاز شد که آبیدال اعلام کرد که بازیکنان در اخراج والورده نقش داتشند که این صحت باعث دلخوری مسی شد.

هر چند به نظر میرسد حالا روابط از حالت سردی بیرون شده و مسی نیز قصد ترک بارسلونا را ندارد، ولی یک از دغدغه های مهم مدیران آبی اناری موضوع تمدید قرارداد با این تیم است.

بسیاری از تیم های بزرگ تنها منتظر این هستند که مسی سازجدایی از بارسا را بزند تا برای خرید او اقدام کنند.

اتفاقی که در طی سه روز گذشته تا حدودی رخ داد زیرا منچسترسیتی با پیشنهاد هنگفتی میخواست مسی را از جنگ بارسا بیرون بکشد، اما ظاهرا با پاسخ منفی لئو روبه رو شد.

حالا آبیدال که نقش مهمی در تنش با مسی داشته است میگوید، باشگاه تلاشش را برای حفظ مسی خواهد کرد، اما این اتفاق به آسانی رخ نمیدهد.

حالا روزنامه موندو دیپورتیوو منبع همیشه نزدیک به باشگاه بارسلونا در خصوص تمدید قرار داد با مسی مصاحبه ای با آبیدال کرده است که بخش دوم آن را امروز منتشر کرده است.

آبیدال در خصوص مسی گفته است: در این مورد ابتدا باید خود مسی تصمیم بگیرد. مسی همیشه گفته دوست دارد در بارسا بماند و ما هم امیدواریم او هیچ وقت بارسا را ترک نکند. ما داریم در مورد بهترین بازیکن دنیا صحبت میکنم، بهرحال من فکر میکنم تمدید قرارداد با مسی کار آسانی نیست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر