02:27 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر ورزشی پی‌اس‌جی در گفت‌و گویی مدعی شد که باشگاه پاریسن‌جرمن باید از داشتن نیمار و امباپه، دو ستاره درخشان، خوشحال باشد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمارجونیور و کلیان امباپه، دوستاره درخشان پی‌اس‌جی، اخیراً با این باشگاه روابط خوبی نداشته اند و هواداران باشگاه نیز از این دو بازیکن به شدت دلخور اند.

هواداران از نیمار به دلیل این‌که می‌خواست به بارسا برگردد و از امباپه به دلیل رفتار نچندان خوبش با سرمربی تیم، در شبکه‌های اجتماعی ابراز نارضایتی کردند، اما مدیر ورزشی پاریسن جرمن از هواداران خواست تا بخاطر داشتن دو ستاره قابل ستایش و با ارزش شاد باشند.

لئوناردو به کانال پلس گفت:« امباپه بازیکن خوبی است، من درباره شخصیت او صحبت کردم با بعضی کارهایش مشکل دارم، احساس ناراحتی می کنم. اگر بازیکن از زمین خارج شود و با مربی صحبت کند، خوب ... او مقصر است. ما در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد و این مسئله را حل خواهیم کرد. اما، اگر رفتار او را بچگانه بگوییم، این درست نیست زیرا او شخصیتی شایسته، بسیار متعهد و یک بازیکن خارق العاده است.»

لئوناردو در ادامه از خبرنگار پرسید که 5 بازیکن برتر دنیا را نام ببرد که این خبرنگار از مسی، رونالدو، صلاح، نیمار و امباپه نام برد.

پس از این مدیر ورزشی به صحبت‌هایش ادامه داد و گفت:« در میان این بازیکنان، یکی 35 سال سن دارد، دیگری 32 سال و دو نفر دیگر 28 و 21 سال دارند. و این دو با ما هستند. بگذارید خوشحال باشیم. من مدیر ورزشی باشگاه هستم از داشتن هر دو شاد هستم. ما باید از آن‌ها استفاده کنیم. این شادی حق فوتبال دوستان است. ما باید از صحبت کردن در مورد مشکلات دست بکشیم و لذت ببریم.»

لئوناردو در حالی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند که دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا در کمین اند تا با افزایش اختلاف بازیکنان با باشگاه شان وارد عمل شده و نیمار امباپه را به نیوکمپ و سانتیاگو ببرند.

مرتبط:

نیمار برگردد مسی آرام میشود ؛ او را در تابستان برگردانید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر